Wykonanie pętli

To zlecenie jest nieaktualne.
Lokalizacja wielkopolskie
Dodaj swoją ofertę

Cześć.

Chcę, aby ktoś wykonał w WordPress loop dopasowany do moich potrzeb:

1. Chcę, aby wpisy podzielone były według roku i miesiąca:

 

2. Dodatkowo wpisy podzielone są na post_format (link, image, gallery, aside, quote, standard,.). Chcę, aby wszystkie z nich pojawiały się w pierwszej kolejności według daty dodania oprócz post_format image - one mają pojawiać się na dole danego miesiąca bez względu na datę dodania w danym miesiącu i żeby zamiast tytułu widoczna była miniatura thumbnail. 

3. Potrzebuję także takiego rozwiązania, aby na głównej stronie pojawiały się wpisy z ostatnich 12 miesięcy, na drugiej kolejne 12 miesięcy itd.

4. Proszę także o opisanie wszystkich opcji tak, abym sam mógł edytować wszystkie możliwe opcje takie jak wielkość miniatury, ilość miesięcy na jednej stronie, a także mógł dodawać własny <div> itd.

Jeśli nie do końca wiecie o co chodzi, to podsyłam link do strony, na której coś takiego jest wykonane https://mrfris.by/

Proszę wybrać powód

Wyświetleń 161

Wszystkie oferty (1)

Wykonawca RKWEBCoder
80 PLN

Dzień dobry, jestem bardzo zainteresowany współpracą z Państwem. Jeśli zlecenie jest aktualne zapraszam do kontaktu. HTML(Bootstrap) http://robertkujawa.com/WEBCoder/Bootstrap-Sample-Code.zip PHP http://robertkujawa.com/WEBCoder/Auto-Biznes-admin.zip Telefon do mnie: 606 325 027 Jestem dostępny codziennie od 8.00 do 20.00 Zapraszam na moją stronę: http://robertkujawa.com Nie pobieram zaliczek ale stosuję prostą zasadę, że przyjmuję jedynie zlecenia, które mi się podobają a w wypadku gdy zostanę oszukany całość wykonanej pracy staje się moją własnością.

Zleceniodawca


Szacunkowy budżet
Do negocjacji
Dodano
Zakończone
Zgłoszeń 1
Lokalizacja
wielkopolskie