Wykonanie kompletnego portalu wraz z grafiką.

To zlecenie jest nieaktualne.
10000.00 PLN
Lokalizacja Człuchów
Dodaj swoją ofertę

Zlecę,

wykonania serwisu do płatnego wykonywania akcji w intrenecie.

Ogólnym zadaniem serwisu będzie testowanie stron oraz produktów, gdzie zarejestrowany użytkownik za wykonanie danego testu będzie otrzymywał wynagrodzenie.

Najważniejszymi stronami serwisu bedzie strona główna, panel użytkownika oraz panel administratora.

Zlecenie do wykonanania jest do końca sierpnia. Przyjmując że na dzień 31 sierpień strona będzie już zainstalowana i gotowa do pracy. 

Szczegóły zlecenia wyslę na adres email podany wpropozycji wykonania. 

Proszę wybrać powód

Wyświetleń 501

Wszystkie oferty (5)

Wykonawca 213f32f342f
5000 PLN

|WEBstate| Witam serdecznie, zajmujemy się tworzeniem stron internetowych, marketingiem oraz e-commerce. 5 lat doświadczenia, szybka realizacja zleceń oraz bezpośredni kontakt z klientem. Jesteśmy zainteresowani tym zleceniem, czas realizacji to maksymalnie dwa tygodnie. Telefon kontaktowy - +48 574 277 220, adres mailowy - office@webstate.pl | Portfolio: webstate.pl Z poważaniem, Dział obsługi klienta WEBstate, Adam Jabłoński.

Wykonawca wrona
Do negocjacji

Zgłaszam się!. Priv

Wykonawca Sofcik
7500 PLN

Witam, jestem w stanie zająć się tym zleceniem za mniejszą kwotę. Moja propozycja to 7500 PLN. Mój adres mail: sofcik@emltmp.com

Wykonawca TomaszGdanska
8150 PLN

Witam serdecznie, jeśli szukają Państwo rzetelnego wykonawcy, który stawia na jakość i innowacje, a nie na niski koszt realizacji i wykonanie zadania byle jak - zachęcam do kontaktu e-mailowego: support@gophery.com.Z chęcią zaprezentuję Państwu nasze portfolio oraz wspólnie będziemy mogli na spokojnie omówić szczegóły realizacji.Pozdrawiamy serdecznie, zespół Gophery.

Wykonawca SoftEasy
123 PLN

SoftEasy zaprasza do kontaktu, biuro@softeasy.pl | www: http://softeasy.pl

Zleceniodawca


Szacunkowy budżet
10000.00 PLN
Dodano
Zakończone
Zgłoszeń 5
Lokalizacja
Człuchów