Szablon serwisu turystycznego z interaktywną mapą

To zlecenie jest nieaktualne.
Lokalizacja Kraków
Dodaj swoją ofertę

Poszukuję webmastera / firmy, która podejmie się utworzenia profesjonalnego, przejżystego, ładnego i lekkiego szablonu (lub edycji i dostosowania już istniejącego, nie robi mi to różnicy, jeśli zmiany spowodują że będzie względnie unikatowy) na potrzeby serwisu turystycznego (bez sklepu, serwis typowo informacyjny).

Na serwis składać się będzie:

1. interaktywna mapa wpisana graficznie w serwis (z wydzielonymi kolorami terytoriami geograficznymi, dwoma/trzema, na które można najechać i kliknąć) + przesuwna mapa z konkretnymi miejscami-kropkami, które klikamy aby przejść na konkretną podstronę, łatwa do skopiowania i umieszczenia w dowolnym miejscu na stronie)

2. prosty system wyszukiwania konkretnych miejsc na podstawie filtrów (podstawowych + dodatkowych po rozwinięciu listy)

3. układ graficzny strony oraz podstron, wpisanych w szablon strony głównej (strona główna zostaje bez zmian, natomiast każda podstrona zajmuje ok. 1/2 ekranu i ma własne zakładki, po kliknięciu których np.informacje o miejscu zamienią się ze zdjęciami, czy pogodą itp.).

4. pole na dodanie opinii/komentarzy z możliwością modyfikacji ustawień (np. usuwania obraźliwych wpisów, zamieszczanie odpowiedzi)

W ramach zlecenia chciałbym też uzyskać pomoc/instrukcję na temat tego jak ów szablon edytować. Znam HTML, z powieleniem podstron sobie poradzę, natomiast dobrze byłoby uzyskać gwarancję wsparcia w przypadku problemów na zasadzie "który wierz edytować, aby dodać zdjęcie" itp.

Serwis chciałbym omówić OSOBIŚCIE, w Krakowie (rozrysować strony, porozmawiać o szczegółach, tak aby na pewno wszystko było wyjaśnione). Proponuję wpłacenie zaliczki na spotkaniu w wysokości 20-30%. Gwarantuję też współpracę przy dalszym rozwoju portalu (tego i podobnych).

Proszę wybrać powód

Wyświetleń 286

Wszystkie oferty (6)

Wykonawca LogicIMS
9500 PLN

Dzień dobry, Zapraszam do współpracy z LogicIMS - najlepszą i najbardziej profesjonalną agencją interaktywną w Polsce. Opowiedz nam o swoich potrzebach i porozmawiajmy o możliwościach. Zapraszamy do naszego biura w Krakowie na pyszną kawę :) Pozdrawiam, -- Elżbieta Krutysza Managing Partner LogicIMS Sp. z o.o. +48 516 194 085 | ela@logicims.com | www.logicims.com

Wykonawca Agencja Trojmiasto
Do negocjacji

Zapraszam na naszą stronę www.314.pl. Od 15 lat podejmujemy takie wyzwania :) W ostatnich miesiącach pracujemy dla kilku podobnych Klientów także może Pan u nas znaleźć dużo zrozumienia w tym temacie. Mamy dodatkowo bardzo dobre połączenia lotnicze z Krakowem ;) Serdecznie pozdrawiam Marek Szymczak marek@314.pl 533 089 400

Wykonawca JakubZielińskiTWOJAWWW
Do negocjacji

Witam. Jesteśmy w stanie podjąć się tego zlecenia. Jeżeli jest Pan zainteresowany współpracą proszę o kontakt jakub@twojawww.pl. Pozdrawiam

Wykonawca ambrose
Do negocjacji

Witam, Proszę o kontakt: cgecione@gmail.com . Możliwość spotkania w Krk.

Wykonawca Grafilos
4500 PLN

4500 zł zaczniemy nawet dzisiaj. Prosimy o kontakt !!!!!

Wykonawca Michal
Do negocjacji

Witam, miałem do czynienia z jednym serwisem turystycznym, aktualnie z kolejnym, mapy i wyświetlanie pogody nie jest mi obce. wycena po dokładniejszym opisie. polecam wzorować sie na konkurencyjnych serwisach

Zleceniodawca


Szacunkowy budżet
Do negocjacji
Dodano
Zakończone
Zgłoszeń 6
Lokalizacja
Kraków