Strona i Sklep Internetowy

5000.00 PLN
Wrocław
Dodaj swoją ofertę

Witam, poszukuję osoby do stworzenia sklepu/strony która będzie sprzedawała dostęp do różnych Konkursów np. "Aby wziąć udział wyślij sms/przelew i odpowiedz na pytanie..."

Prostą schludną z wysoką pozycją wyszukiwania. Stroną będzie zawierała zdjęcia z przedmiotami do wygrania około 10 produktów.

Proszę o wsteona wycenę, szczegóły ustalimy w wiadomościach 

Proszę wybrać powód

Wyświetleń 193

Wszystkie oferty (6)

Wykonawca Upcode
Do negocjacji

Zapraszam do kontaktu. Wykonałem kilkanaście serwisów aplikacji integrujących płatności SMS/przelewy (portfolio podam w kontakcie bezpośrednim). Jako technologię proponuję Python/Django (czytelność kodu, możliwość rozwijania, szybkość działania). Na front-end CSS3/Bootstrap - w pełni responsywny. Panel administratora do zarządzania konkursami, przeglądania płatności itd. Wystawiam faktury VAT.

Wykonawca JakubZielińskiTWOJAWWW
Do negocjacji

Witam. Jesteśmy w stanie zająć się Pana zleceniem. Jeżeli chce Pan powierzyć nam wykonanie tego zlecenia, proszę o kontakt na jakub@twojawww.pl w celu dalszej współpracy Pozdrawiam

Wykonawca ambrose
4500 PLN

Witam, Proszę o kontakt: cgecione@gmail.com

Wykonawca miheiz
5000 PLN

Witam, z wielką chęcią podejmę się zlecenia. Jestem pełnym pasji Web & UI Designerem z ponad 6-letnim doświadczeniem. Gwarantuję jakość projektów z najwyższej półki, zgodnymi z najnowszymi standardami i trendami. Współpracuję w zespole z doświadczonymi programistami co gwarantuje profesjonalne wykonanie usługi w rozsądnym terminie realizacji. Portfolio: http://dribbble.com/miheiz (Po kontakcie przedstawię więcej projektów). Cena orientacyjna. W razie zainteresowania zapraszam do kontaktu, contact@miheiz.pl. Pozdrawiam i życzę miłego dnia!

Wykonawca Grafilos
3000 PLN

Zrobimy za 3000 zł proszę o kontakt

Wykonawca mkwebsites
4800 PLN

Witam Zapraszam do nas młodzi utalentowani graficy oraz programiści z miłą chęcią przygotujemy dla Państwa logo w wielu formatach w bardzo niskiej cenie Zapraszamy mk-website.kontakt@gmail.com lub tel:694779179

Zleceniodawca


Szacunkowy budżet
5000.00 PLN
Dodano
Do końca
Zgłoszeń 6
Wrocław