Zlecę WYKONANIE DEDYKOWANEGO SYSTEMU INFORMATYCZNEGO (web)

To zlecenie jest nieaktualne.
Lokalizacja Kraków
Dodaj swoją ofertę

Poszukiwany Wykonawca dedykowanego systemu informatycznego.

 

Wprowadzenie, podstawowy opis systemu:

 

1.System

 

System web, w ogólnym sensie podobny do Allegro, jednak znacznie prostszy.

 

System byłby dostępny z poziomu strony www dla Oferujących, Kupujących (grupa zamknięta, wyłącznie członkowie stowarzyszenia) oraz administratora.

 

2. Poziom przygotowania projektu systemu

 

System został już zaprojektowany w sposób precyzyjny i szczegółowy szczególnie w obszarze procesów i struktury, w wersji roboczej wielokrotnie wcześniej korygowanej.

 

Opis zawiera założenia, strukturę, zasady funkcjonowania systemu, regulaminy dla dwóch grup uczestników, dane do wpisania przy zalogowaniu, dokładną zawartość zgłoszeń przeznaczonych dla Oferujących, widok i zawartość profili/kont uczestników, zdarzenia i ich konsekwencje (w tym treści i przyczyny emaili automatycznie wysyłanych do uczestników).

 

Wykonane zostały finalne projekty graficzne paneli przed zalogowaniem oraz założenia obejmujące widok paneli po zalogowaniu.

 

Pomimo wysokiego stopnia szczegółowości projektu jest on otwarty na pozytywne w skutkach zmiany, modyfikacje oraz uproszczenia.

 

3.Oczekiwany termin wykonania

 

Za kilka miesięcy,

 

4. Czasochłonność wykonania projektu

 

Oszacowano na ok 200 h.

 

5. Technologia

 

Do ustalenia

 

6. Poszukiwany Wykonawca

 

Przede wszystkim doświadczony i odpowiedzialny (!) Zespół, najchętniej z Małopolski (z uwagi na możliwość kontaktu osobistego), ponadto kreatywny, który udoskonali projekt, dokona korekt i poprawek głównie w zakresie wcześniej nieprzewidzianym, nadzoru nad wykonaniem, samego wykonania oraz testów.

 

7. Kontakt

Tutaj w serwisie zleceniaprzeznet.pl i graficy@migmail.pl

W celu uzyskanie informacji o charakterze bardziej szczegółowym zapraszam na spotkanie w Krakowie lub okolicach. Zainteresowanych proszę o szybki kontakt w tym serwisie. Pozdrawiam 

Proszę wybrać powód

Wyświetleń 401

Wszystkie oferty (1)

Wykonawca DymCode
30 PLN

Co prawda nie z małopolski, ale w 2016 r. często bywałem na śląsku. :) Jeśli chodzi o dojazd to nie ma problemu z mojej strony. Dokładnego opisu nie ma co i jak, ale są podane godziny itp, więc mogę wycenić na od 20 do 30 tyś. cały projekt. Technologie to PHP, Laravel, HTML5, CSS3, JS, jQuery.

Zleceniodawca


Szacunkowy budżet
Do negocjacji
Dodano
Zakończone
Zgłoszeń 1
Lokalizacja
Kraków