Copywriter poszukiwany

To zlecenie jest nieaktualne.
Lokalizacja Warszawa, mazowieckie
Dodaj swoją ofertę

Rekrutujemy do stałej współpracy: freelancer - copywriter.

Praca zdalna.

Jesteśmy studiem kreatywnym, od czasu do czasu potrzebujemy kreatywnego wsparcia w dziedzinie copywritingu. Szukamy ogarniętej osoby do współpracy kreatywnej przy tworzeniu contentu dla naszych klientów. Chętnie współpraca na stałe. Mile widziane doświadczenie w branży modowej.

Jeśli masz doświadczenie w pracy kreatywnej - posimy o wysłanie CV/portfolia na email: aleksandra@suprematic.pl z dopiskiem:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Proszę wybrać powód

Wyświetleń 817

Wszystkie oferty (2)

Wykonawca panna anna
Do negocjacji

Witam, Chętnie podejmę z Państwem współpracę. proszę o kontakt: annawyrzykowska89#gmail.com Z przyjemnością napisze tekst próbny.

Wykonawca 213f32f342f
Do negocjacji

|WEBstate| Witam serdecznie, zajmujemy się tworzeniem stron internetowych, marketingiem oraz e-commerce. 5 lat doświadczenia, szybki termin realizacji zleceń, same dobre opinie oraz bezpośredni kontakt z klientem. Jesteśmy zainteresowani tym zleceniem, czas realizacji to maksymalnie dwa tygodnie (w zależności od zlecenia). Telefon kontaktowy - +48 574 277 220, adres mailowy - office@webstate.pl | Portfolio: webstate.pl Z poważaniem, Dział obsługi klienta WEBstate, Adam Jabłoński.

Zleceniodawca


Szacunkowy budżet
Do negocjacji
Dodano
Zakończone
Zgłoszeń 2
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie