ios/Android Developer

15.00 PLN
Lokalizacja Katowice, śląskie
Dodaj swoją ofertę
ios/Android Developer 8 000 - 15 000 zł Katowice

Jesteś niezależny, potrafisz sam myśleć i podejmować inicjatywę? Boom! To te oferty są dla Ciebie:)

Ty: Android DeveloperTam gdzie chcesz: KATOWICE, ścisłe centrum miasta.To co chcesz:B2B lub uOpI najważniejsze: 8000-15000 bruttoMiło Cię widzieć jeśli:Masz co najmniej 3 letnie doświadczenie jako programista Android ze znajomością web api, i do tego jeszcze wiesz z czym się je: Retrofit, RxJava, RxAndroid, Material design, GSON, Gradle, Android Studio. Nie mogę się wspomnieć, że ideał oczywiście biegle włada językiem angielskim.

Ty: iOS DeveloperTam gdzie chcesz: KATOWICE, ścisłe centrum miasta.To co chcesz: B2B lub uOpI najważniejsze: 8000-15000 bruttoMiło Cię widzieć jeśli:Jesteś absolwentem wyższym z co najmniej 3 letnim doświadczeniem jako programista iOS, tworzącym aplikacje dla iPhone / iPad i do tego piszącym aplikacje z użyciem Swifta lub Xamarina.Ideał oczywiście biegle włada językiem angielskim.

Aha i to Ty wybierasz sprzęt dla siebie w firmie istniejącej od 10 lat, która wkrótce będzie bankiem więc możliwości awansu nie zabraknie Zespół to 50 os w Szwecji Finlandii i Polsce. Ty dołączysz do 8 osobowej załogi w Katowicach.

Chcesz wziąć udział w procesie tworzenia nowoczesnych aplikacji mobilnych bankowych? Chcesz aby Twoja praca miała wpływ na zachowanie ludzi w ich życiu? A może chcesz zobaczyć efekt swojej pracy w sklepach z aplikacjami w okresie krótszym niż mgnienie oka?:)

Nic prostszego:ślij CV na mój adres ewelina@rightleaders.pl wraz z podaniem oczekiwań i terminu dostępności.

Przestań się martwić o nadgodziny. Nie rób OT;)Będziesz dokonywać wielkich czynów i przy tym dobrze się bawić a podobno najlepsza zabawa tylko na Śląsku;)

Proszę wybrać powód

Wyświetleń 266

Wszystkie oferty (0)

Brak ofert wykonania

Zleceniodawca


Szacunkowy budżet
15.00 PLN
Dodano
Do końca
Zgłoszeń 0
Lokalizacja
Katowice, śląskie