Aplikacja mobilna Android/IOS na bazie API aplikacji Webowej

To zlecenie jest nieaktualne.
7000.00 PLN
Lokalizacja Wrocław
Dodaj swoją ofertę

Witam,Szukam pilnie firmy lub osoby/osób fizycznych  (umowa zlecenie) które na podstawie API (Webservice - JSON) napiszą w 1 miesiąc podstawową aplikację mobilną (dość prosta funkcjonalność)  Po poprawnej weryfikacji aplikacji możliwość dalszej współpracy nad rozwojem aplikacji mobilnej.Szczegóły dopiero po podjęciu wyzwania. Z racji negatywnych relacji przy zdalnej współpracy mocno sugerowane są firmy/osoby z Wrocławia i okolic.

Proszę wybrać powód

Wyświetleń 310

Wszystkie oferty (5)

Wykonawca Upcode
Do negocjacji

Czy aplikacja hybrydowa wchodzi w grę? Jeżeli tak, to zapraszam do kontaktu.

Wykonawca finalsrebrny
Do negocjacji

Dzień Dobry, Jestem wstanie wykonać powyższe zlecenie. Proszę o kontakt piotr@holub.com.pl Sam programuje w iOS, aplikacje Android wykona mój kolega.

Wykonawca Michal
Do negocjacji

nie wystarczy tylko html5?

Wykonawca thunderry
3000 PLN

Witam, nazywam się Przemysław Szewczyk i jestem uczniem technikum. Od 5 lat programuję w Javie, na Androida piszę od 2. Jestem zainteresowany wykonaniem zlecenia. Niezależnie od stopnia skomplikowania postaram się znaleźć najbardziej optymalne i wydajne rozwiązanie.

Wykonawca morisson
Do negocjacji

Dzień Dobry, jestem zainteresowany wykonaniem takiej aplikacji. Pisałem już aplikację z wykorzystaniem JSON, dlatego myślę że nie będzie to problem. Prosze o kontakt picro.rs@gmail.com Pozdrawiam

Zleceniodawca


Szacunkowy budżet
7000.00 PLN
Dodano
Zakończone
Zgłoszeń 5
Lokalizacja
Wrocław